Property 38520 photo 1
Property 38520 photo 2
Property 38520 photo 3
Property 38520 photo 4
Property 38520 photo 5
Property 38520 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2700 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

The plot can be split on two separate buildable properties

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
320 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59200
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45663
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38076
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
340 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44727
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
269 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49771
  • ფართი 4790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
267 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა