Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1770 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38250
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
640 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40004
  • ფართი 2577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34771
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30769
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
600 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65816
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
540 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54569
  • ფართი 18977 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
512 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25604
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა