Property 49771 photo 1
Property 49771 photo 2
Property 49771 photo 3
Property 49771 photo 4
Property 49771 photo 5
Property 49771 photo 6
Property 49771 photo 7
Property 49771 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4790 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale 2 plots with a total area of 4.790sqm near Agios Nikolaos, Crete. The plot with number 1 has a total area of 2.201sqm and builds 186sqm while the plot with number 2 has a total area of 2.589sqm and builds 186sqm. Both plots have sea views and road . 

The plots can be sold also separately. 
Plot 1: 130.000€ 
Plot 2: 139.000€

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51473
  • ფართი 15165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
340 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37045
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა