Property 38076 photo 1
Property 38076 photo 2
Property 38076 photo 3
Property 38076 photo 4
Property 38076 photo 5
Property 38076 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
215 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65280
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
280 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44635
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა