250 000 € 214 000 €
13 €/m²
Property 45663 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 16000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
360 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48644
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
267 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36637
  • ფართი 11085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
342 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52320
  • ფართი 1372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
280 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44635
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა