320 000 €
32 €/m²
Property 59200 photo 1
Property 59200 photo 2
Property 59200 photo 3
Property 59200 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38250
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
350 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36263
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა