350 000 € 330 000 €
48 €/m²
Property 56284 photo 1
Property 56284 photo 2
Property 56284 photo 3
Property 56284 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5,5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6800 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44871
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50669
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
320 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63954
  • ფართი 1613 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა