267 000 €
356 €/m²
Property 50514 photo 1
Property 50514 photo 2
Property 50514 photo 3
Property 50514 photo 4
Property 50514 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 750 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50671
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46745
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13600 m
იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45663
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
350 000 € 221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64295
  • ფართი 1580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა