267 000 €
59 €/m²
Property 42038 photo 1
Property 42038 photo 2
Property 42038 photo 3
Property 42038 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
235 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50113
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
269 000 € 371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39778
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
250 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38078
  • ფართი 2194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m

სიახლეების დაგზავნა