კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 251 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - სამხრეთი
აგიოს დიმიტრიოსი
160 000 €
637 €/m²
ობიექტის კოდი
14449
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
251 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | აგიოს დიმიტრიოსი (ათენი - სამხრეთი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
6
დაშორება ზღვიდან:
1500 m
მანძილი აეროპორტამდე:
3 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 251 კვ.მ. in Athens.
The plot is located in Agios Dimitrios area.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
160 000 €
686 €/m²
სასტუმრო 233 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42712
ფართი
233 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
160 000 €
427 €/m²
სასტუმრო 374 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
40840
ფართი
374 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
130 000 €
695 €/m²
სასტუმრო 187 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38160
ფართი
187 m²
მანძილი ზღვიდან
11300 m
იყიდება
190 000 €
316 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36981
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
190 000 €
90 €/m²
სასტუმრო 2091 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
30610
ფართი
2091 m²
მანძილი ზღვიდან
26000 m
იყიდება
130 000 €
1023 €/m²
სასტუმრო 127 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37012
ფართი
127 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
235 000 €
1556 €/m²
სასტუმრო 151 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44214
ფართი
151 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
180 000 €
600 €/m²
სასტუმრო 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
43125
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
220 000 €
190 000 €
237 €/m²
სასტუმრო 800 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3684
ფართი
800 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
150 000 €
681 €/m²
სასტუმრო 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
59415
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
13700 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the