კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 219 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
106 000 €
484 €/m²
ობიექტის კოდი
12943
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
219 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
12000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
15 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 219 კვ.მ. in Athens.
The land plot is situated in the region of Ambelokipi.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
130 000 €
695 €/m²
სასტუმრო 187 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38160
ფართი
187 m²
მანძილი ზღვიდან
11300 m
იყიდება
89 000 €
700 €/m²
სასტუმრო 127 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57086
ფართი
127 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
106 000 €
484 €/m²
სასტუმრო 219 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12943
ფართი
219 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
120 000 €
80 000 €
130 €/m²
სასტუმრო 612 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14899
ფართი
612 m²
მანძილი ზღვიდან
23000 m
იყიდება
130 000 €
1023 €/m²
სასტუმრო 127 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37012
ფართი
127 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
150 000 €
681 €/m²
სასტუმრო 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
59415
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
13700 m
იყიდება
85 000 €
91 €/m²
სასტუმრო 932 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
51964
ფართი
932 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
150 000 €
1376 €/m²
სასტუმრო 109 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57398
ფართი
109 m²
მანძილი ზღვიდან
945 m
იყიდება
150 000 €
212 €/m²
სასტუმრო 705 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
41736
ფართი
705 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the