120 000 € 80 000 €
130 €/m²
Property 14899 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 23000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 612 კვ.მ. in Athens.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The plot of land in located in Menidi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 1107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36687
  • ფართი 158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59415
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13700 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14899
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
150 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41736
  • ფართი 705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
130 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37012
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
130 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38160
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11300 m
იყიდება
160 000 € 427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40840
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
160 000 € 637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14449
  • ფართი 251 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 1376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57398
  • ფართი 109 m²
  • მანძილი ზღვიდან 945 m
იყიდება
106 000 € 484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12943
  • ფართი 219 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა