Property 37778 photo 1
Property 37778 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1910
  • რემონტის წელი: 2019
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 5200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

There is offered for sale a 2-storey building consisting of 4 apartments with an area of 286 sq.m.
Due to the central location (near the stadium Kalimarmaro and also within walking distance from Syntagma Square), the facility can bring its owner high and stable rental income

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
680 000 € 1283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58993
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
550 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5364
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
650 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37660
  • ფართი 557 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8300 m
იყიდება
800 000 € 871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35801
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
650 000 € 1547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30898
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61606
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 1049 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44408
  • ფართი 810 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
650 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47810
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა