Property 61606 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1930
  • რემონტის წელი: 2023
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

The building is located in the Metaxourgio area

It is leased until 2034

Monthly rent €3,000 with the possibility of a 5% increase per year

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24415
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
1 200 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33765
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 200 000 € 2608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42118
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 200 000 € 1929 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21525
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
960 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47328
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34841
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11618
  • ფართი 337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54626
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა