Property 60136 photo 1
Property 60136 photo 2
Property 60136 photo 3
Property 60136 photo 4
Property 60136 photo 5
Property 60136 photo 6
Property 60136 photo 7
Property 60136 photo 8
Property 60136 photo 9
Property 60136 photo 10
Property 60136 photo 11

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 660 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
245 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62243
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62330
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62799
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
262 500 € 6104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62801
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
257 000 € 6119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62802
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62803
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
261 000 € 6365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62804
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62805
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 11363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62959
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 9615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62960
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m

სიახლეების დაგზავნა