Property 37415 photo 1
Property 37415 photo 2
Property 37415 photo 3
Property 37415 photo 4
Property 37415 photo 5
Property 37415 photo 6
Property 37415 photo 7
Property 37415 photo 8
Property 37415 photo 9
Property 37415 photo 10
Property 37415 photo 11
Property 37415 photo 12
Property 37415 photo 13
Property 37415 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Old building
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 180 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 3 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale business property 180 m2 in Crete. The property is consisted of traditional cafe 80 m2 on the ground floor, an apartment with kitchen, bedroom and shower wc on the first floor and one storeage on the second floor. The business is located at the centre of Heraklion city.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40430
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 265 m
იყიდება
460 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38586
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
300 000 € 937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41730
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
421 000 € 1082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40277
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37415
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა