265 000 €
1060 €/m²
Property 40430 photo 1
Property 40430 photo 2
Property 40430 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 265 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 250 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale bussiness space in a touristic area in front of the main street 250sqm. It is located near one of the most popular beaches of Heraklion

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40430
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 265 m
იყიდება
352 000 € 1955 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61193
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
220 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35846
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
350 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47661
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40487
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 445 m
იყიდება
300 000 € 937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41730
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m

სიახლეების დაგზავნა