Property 41730 photo 1
Property 41730 photo 2
Property 41730 photo 3
Property 41730 photo 4
Property 41730 photo 5
Property 41730 photo 6
Property 41730 photo 7
Property 41730 photo 8
Property 41730 photo 9
Property 41730 photo 10
Property 41730 photo 11
Property 41730 photo 12
Property 41730 photo 13
Property 41730 photo 14
Property 41730 photo 15
Property 41730 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 3100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13,7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 320 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Commercial space for sale consisting of:
  • first floor detached house of 140 sq.m.
  • Exhibition area with frontage on the road of 140 sq.m.
  • Shed on the back side of 25sq.m.
  • Basement storage 15sq.m.
  • Field of 1250 sq.m with fruit trees
  • Drilling installation with fresh water

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37415
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40430
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 265 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
250 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40487
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 445 m
იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
350 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47661
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
300 000 € 937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41730
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m

სიახლეების დაგზავნა