მოთხოვნით
Property 36729 photo 1
Property 36729 photo 2
Property 36729 photo 3
Property 36729 photo 4
Property 36729 photo 5

Details

  • წლიური: 6,23%
  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

For sale, professional building of 7 floors in the area of Cholargos which consists on :

  • 2 store rooms in the basement ( 1237 sq.m)
  • ground floor of 467 sq.m
  • semi  floor of 405 sq.m
  • 1st floor of 412,5 sq.m
  • 2nd floor of 412,5sq.m
  • 3st floor of 412,5 sq.m
  • Penthouse of 35,5 sq.m

This building currently is leased for an amount of 22.000 euros per month 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 2738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36924
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 300 000 € 2300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45087
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 1470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41130
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 200 000 € 6769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49126
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
595 000 € 1116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42510
  • ფართი 533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 460 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37499
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 700 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60954
  • ფართი 1836 m²
  • Rooms 16
იყიდება
1 500 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56119
  • ფართი 810 m²
  • Rooms 13

სიახლეების დაგზავნა