Property 36699 photo 1
Property 36699 photo 2
Property 36699 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

There is offered for sale a 2storey building in the area of Metaksourgeio 

The property of total area 340 sq.m is currently rented 2.300 euro per month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29432
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43181
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39077
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34134
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
325 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34866
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8600 m
იყიდება
395 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37481
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა