2 300 000 €
2300 €/m²
Property 45087 photo 1
Property 45087 photo 2
Property 45087 photo 3
Property 45087 photo 4
Property 45087 photo 5
Property 45087 photo 6
Property 45087 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

We offer for sale a residential building of 1,000 sq.m. in the Glyfada area.

The building consists of six apartments and one commercial space.

The facility is located in the Ano Glyfada area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 750 000 € 2330 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60032
  • ფართი 1180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
2 250 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40581
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
2 000 000 €
  • ობიექტის კოდი 27134
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32637
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66004
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 100 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65846
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა