Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • ოთახების რაოდენობა: 16
  • Levels: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

The building is in the area of ​​Agios Ioannis Rentis

It consists of six floors with a basement

Each floor is 306 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 740 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36000
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 000 000 €
  • ობიექტის კოდი 27134
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46897
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 600 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61717
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14250 m
იყიდება
2 000 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42116
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63785
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4750 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30788
  • ფართი 913 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 200 000 € 6769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49126
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 700 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60954
  • ფართი 1836 m²
  • Rooms 16

სიახლეების დაგზავნა