2 200 000 €
6769 €/m²
Property 49126 photo 1
Property 49126 photo 2
Property 49126 photo 3
Property 49126 photo 4
Property 49126 photo 5

Details

  • წლიური: 2,73%
  • აშენების წელი: 1930
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

For sale a building of 325 sq.m. in the Plaka - Syntagma area.

The object consists of:
Basement - shop 70 sq.m.
Ground floor - shop 112 sq.m.
First floor - apartment 115 sq.m.
Second floor - apartment 28 sq.m.

The property, due to its good location, will bring the owner a high and stable income.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30788
  • ფართი 913 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32637
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 000 000 € 1816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61647
  • ფართი 1101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
2 250 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40581
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
2 500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66004
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 100 000 € 2245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34201
  • ფართი 935 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 100 000 € 2932 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38460
  • ფართი 716 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
1 860 000 € 4087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11421
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 000 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42116
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
2 000 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35593
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა