220 000 € 190 000 €
237 €/m²
Property 3684 photo 1
Property 3684 photo 2
Property 3684 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Athens. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 205 კვ.მ.

A plot of land for sale in the area of Vari, about 400 meters from the beach of Varkiza, is 800 square meters, with 37 meters of view, builds 205 square meters

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
180 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43125
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
290 000 € 483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63489
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
260 000 € 553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38716
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
265 000 € 387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8291
  • ფართი 684 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
290 000 € 976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56933
  • ფართი 297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
320 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37930
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა