კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 410 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
ნეა პენტელი
ნეა პენტელის ცენტრი
260 000 €
634 €/m²
ობიექტის კოდი
52117
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
410 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ნეა პენტელის ცენტრი (ნეა პენტელი) | ათენი - ჩრდილოეთი (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
12000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
25 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 410 კვ.მ. in Athens.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
300 000 €
548 €/m²
სასტუმრო 547 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62005
ფართი
547 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
270 000 €
220 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31793
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
265 000 €
387 €/m²
სასტუმრო 684 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
8291
ფართი
684 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
260 000 €
909 €/m²
სასტუმრო 286 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10248
ფართი
286 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
290 000 €
976 €/m²
სასტუმრო 297 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56933
ფართი
297 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
246 000 €
1430 €/m²
სასტუმრო 172 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12355
ფართი
172 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
235 000 €
1556 €/m²
სასტუმრო 151 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44214
ფართი
151 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
330 000 €
165 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32655
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
350 000 €
2187 €/m²
სასტუმრო 160 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35049
ფართი
160 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
300 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3304
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the