160 000 €
427 €/m²
Property 40840 photo 1
Property 40840 photo 2
Property 40840 photo 3
Property 40840 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,7
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 374 კვ.მ. in Athens.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია.

The land is located in the district of Melissia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42712
  • ფართი 233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
150 000 € 1376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57398
  • ფართი 109 m²
  • მანძილი ზღვიდან 945 m
იყიდება
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28597
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59415
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13700 m
იყიდება
160 000 € 637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14449
  • ფართი 251 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37012
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
160 000 € 427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40840
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
175 000 € 1107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36687
  • ფართი 158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
230 000 € 842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25227
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა