260 000 €
2080 €/m²
Property 21242 photo 1
Property 21242 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 125 კვ.მ. in Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 3304
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5000
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
300 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62005
  • ფართი 547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
320 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37930
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
290 000 € 976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56933
  • ფართი 297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა