Property 36641 photo 1
Property 36641 photo 2
Property 36641 photo 3
Property 36641 photo 4
Property 36641 photo 5
Property 36641 photo 6
Property 36641 photo 7
Property 36641 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 87 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Kato Patisia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60135
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65220
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59435
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 1914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54756
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57683
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
208 000 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57841
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53236
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60318
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა