155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Kallithea .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61701
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63425
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა