Property 60318 photo 1
Property 60318 photo 2
Property 60318 photo 3
Property 60318 photo 4
Property 60318 photo 5
Property 60318 photo 6
Property 60318 photo 7
Property 60318 photo 8
Property 60318 photo 9

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1982
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6260
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8127
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 3272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22594
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34805
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34846
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34858
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 2785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35829
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა