Property 59435 photo 1
Property 59435 photo 2
Property 59435 photo 3
Property 59435 photo 4
Property 59435 photo 5
Property 59435 photo 6
Property 59435 photo 7
Property 59435 photo 8
Property 59435 photo 9
Property 59435 photo 10
Property 59435 photo 11
Property 59435 photo 12
Property 59435 photo 13
Property 59435 photo 14
Property 59435 photo 15
Property 59435 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 57 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Piraias area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
174 000 € 2676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65111
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63425
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65689
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა