180 000 €
1915 €/m²
Property 54756 photo 1
Property 54756 photo 2
Property 54756 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 94 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in  Kato Patisia .

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65272
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66092
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62961
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
261 000 € 6365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62804
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65689
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა