Property 57556 photo 1
Property 57556 photo 2
Property 57556 photo 3
Property 57556 photo 4
Property 57556 photo 5
Property 57556 photo 6
Property 57556 photo 7
Property 57556 photo 8

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა.

The apartment is located in Pagrati area

It also has electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65272
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63507
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
257 000 € 6119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62802
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა