Property 36224 photo 1
Property 36224 photo 2
Property 36224 photo 3
Property 36224 photo 4
Property 36224 photo 5
Property 36224 photo 6
Property 36224 photo 7
Property 36224 photo 8
Property 36224 photo 9
Property 36224 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 105 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

For sale land 7934 sq.m. on the island of Crete. On the land is situated a building of 105 sq.m. which includes 3 apartments. Each apartment consists of one bedroom, kitchen and bathroom. The building needs repairs. The plot has the possibility of building 600 sq.m. Additionally there are 196 olive trees and a well for watering. Pebble beach is located at just 300 m. walking distance.

Additional pictures and information upon request!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
534 000 € 4341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43077
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 129 m
იყიდება
660 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42582
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 13
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
745 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19235
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
750 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49821
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
645 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40414
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
460 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38586
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
550 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25875
  • ფართი 448 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34699
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა