Property 42582 photo 1
Property 42582 photo 2
Property 42582 photo 3
Property 42582 photo 4
Property 42582 photo 5
Property 42582 photo 6
Property 42582 photo 7
Property 42582 photo 8
Property 42582 photo 9
Property 42582 photo 10

Details

  • წლიური: 5,45%
  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 13
  • დაშორება ზღვიდან: 749 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3,3 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 450 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale Hostel bussines located in commercial area near the beach, next to the pancretan stadium and to the main exit to the highways.

Hotel facilities : Car park Terrace, WiFi in lobby and swimming pool. Room facilities : Air conditioning, Bathroom with shower, Central heating, Fridge, Internet, Kitchen / Kitchenette, WiFi in rooms.

The Hostel consist of :

  • 7 - studios 30sqm 210 euro rent each
  • 3 - singe room apts 40 sqm 230 euro each
  • 2 - double room apts 65 sqm 250 euro each
  • 1 - 3bedroom apt 71 sqm 400 euro rent

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
750 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49821
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50829
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
720 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33652
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
645 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40414
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
950 000 € 1759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40426
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
950 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40413
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 8
იყიდება
880 000 € 2514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50668
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
660 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42582
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 13
იყიდება
745 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19235
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა