Property 40414 photo 1
Property 40414 photo 2
Property 40414 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2013
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 4000 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a plot of 4.000sqm in Crete. The plot builds 200sqm and has views of the sea, mountain and city. In addition, it has electricity and water. It is worth mentioning that it has an 80KW photovoltaic park and twenty more years contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56741
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32837
  • ფართი 258 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
550 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25875
  • ფართი 448 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50829
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
650 000 € 1120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50805
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 1759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40426
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
550 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50580
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 1090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41978
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა