Property 35235 photo 1
Property 35235 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

There is offered for sale a building of total area 192.7 sq.m 

The ground floor level is 94,68 sq,m ,the 1st level is 77,68 sq.m  and at the second floor a small room of 21,33 sq.m 

The property is located in a very lively part of Metaksourgeio 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48615
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64659
  • ფართი 472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
360 000 € 1028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32020
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
400 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29432
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
370 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31831
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
253 000 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64665
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12200 m
იყიდება
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39077
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
420 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10789
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა