Property 31831 photo 1
Property 31831 photo 2
Property 31831 photo 3
Property 31831 photo 4
Property 31831 photo 5
Property 31831 photo 6
Property 31831 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

Offered for sale a building with a total area of 344 sq.m. on a plot of 218 sq.m.

The building consists of 5 apartments, and more detailed:

  • Semi-basement apartment of 50 sq.m.
  • Semi-basement apartment of 30 sq.m.
  • Ground Floor Apartment of 114 sq.m.
  • 1st floor apartment of 100 sq.m.
  • 1st floor apartment of 50 sq.m.

The building is located in the area of Kipseli

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33660
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
420 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10789
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
540 000 € 1080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60877
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m
იყიდება
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39077
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
300 000 € 1554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35235
  • ფართი 193 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
550 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5364
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 1603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52819
  • ფართი 343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა