300 000 €
1200 €/m²
Property 48615 photo 1
Property 48615 photo 2
Property 48615 photo 3
Property 48615 photo 4
Property 48615 photo 5
Property 48615 photo 6
Property 48615 photo 7
Property 48615 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

For sale a three-storey residential building with a total area of 250 sq.m. in the area of Irakleio.

The building consists of:
Ground floor  apartments of 90 sq.m.
Maisonette on the second - third floor of 146 sq.m.

The building is located 500 meters from the train station of Irakleio.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40297
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
350 000 € 1296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34119
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43181
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
350 000 € 741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64659
  • ფართი 472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
300 000 € 1554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35235
  • ფართი 193 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
325 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34874
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31119
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m

სიახლეების დაგზავნა