420 000 €
1750 €/m²
Property 10789 photo 1
Property 10789 photo 2
Property 10789 photo 3
Property 10789 photo 4
Property 10789 photo 5
Property 10789 photo 6
Property 10789 photo 7
Property 10789 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

This building is located in the suburb of Athens Ymittos. It consists of 2 floors, on the semi-basement floor there is a one-room appartment with the total floor area 30 sq.m. The first floor consists of one two-room appartment 67 sq.m. and two spaces 30 sq.m. and 20 sq.m. The second floor is divided on three equal appartments of 37 sq.m. 

ATTENTION DISCOUNT 55.000 EURO! FROM 425.000 TO 370.00!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33660
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
605 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63297
  • ფართი 509 m²
  • Rooms 15
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
350 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31119
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m
იყიდება
350 000 € 1296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34119
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
370 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31831
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56797
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
570 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60941
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
580 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37778
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m

სიახლეების დაგზავნა