320 000 €
1000 €/m²
Property 37930 photo 1
Property 37930 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 320 კვ.მ. in Athens.

The plot is located in Agia Paraskevi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31793
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
475 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53072
  • ფართი 1139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m
იყიდება
400 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11174
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 3304
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა