350 000 € 290 000 €
1342 €/m²
Property 38693 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 3,6
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 216 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 778 კვ.მ.

The plot is located in Platia Koliatsou area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
420 000 € 3021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49102
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
300 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21330
  • ფართი 1012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21312
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა