475 000 €
417 €/m²
Property 53072 photo 1
Property 53072 photo 2
Property 53072 photo 3
Property 53072 photo 4
Property 53072 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 22000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1139 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 455 კვ.მ.

The plot is located in the area of Thrakomakedonses.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
600 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35500
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
475 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53072
  • ფართი 1139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
460 000 € 1602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48674
  • ფართი 287 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა