Property 34866 photo 1
Property 34866 photo 2
Property 34866 photo 3
Property 34866 photo 4
Property 34866 photo 5
Property 34866 photo 6
Property 34866 photo 7
Property 34866 photo 8
Property 34866 photo 9
Property 34866 photo 10
Property 34866 photo 11
Property 34866 photo 12
Property 34866 photo 13
Property 34866 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

For sale is a two-storey residential building of 220 sq.m in the center of Athens, 450 meters from the metro station Agios Nikolaos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43181
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34134
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
370 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31831
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
395 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37481
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
360 000 € 1028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32020
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
325 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34866
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8600 m

სიახლეების დაგზავნა