კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 240 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
400 000 €
1667 €/m²
ობიექტის კოდი
43181
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
240 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
აშენების წელი:
1958
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
38 km
აღწერა
There is offered for sale a building of 240 sqm, located in Keramikos area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
400 000 €
1454 €/m²
შენობა 275 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
29432
ფართი
275 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
480 000 €
1200 €/m²
შენობა 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34134
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
330 000 €
1294 €/m²
შენობა 255 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
45492
ფართი
255 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
580 000 €
2027 €/m²
შენობა 286 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37778
ფართი
286 m²
მანძილი ზღვიდან
5200 m
იყიდება
550 000 €
1603 €/m²
შენობა 343 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
52819
ფართი
343 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
325 000 €
1805 €/m²
შენობა 180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34874
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
490 000 €
1633 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44763
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
420 000 €
1750 €/m²
შენობა 240 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10789
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
350 000 €
741 €/m²
შენობა 472 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64659
ფართი
472 m²
მანძილი ზღვიდან
3100 m
იყიდება
325 000 €
1710 €/m²
შენობა 190 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34866
ფართი
190 m²
მანძილი ზღვიდან
8600 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the