კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 255 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - სამხრეთი
კალითეა
330 000 €
1294 €/m²
ობიექტის კოდი
45492
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
255 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
195 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | კალითეა (ათენი - სამხრეთი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
2,4
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
35 km
აღწერა
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
350 000 €
741 €/m²
შენობა 472 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64659
ფართი
472 m²
მანძილი ზღვიდან
3100 m
იყიდება
300 000 €
1554 €/m²
შენობა 193 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35235
ფართი
193 m²
მანძილი ზღვიდან
9500 m
იყიდება
350 000 €
1666 €/m²
შენობა 210 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31119
ფართი
210 m²
მანძილი ზღვიდან
9600 m
იყიდება
420 000 €
1750 €/m²
შენობა 240 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10789
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
325 000 €
1805 €/m²
შენობა 180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34874
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
400 000 €
1666 €/m²
შენობა 240 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
43181
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
300 000 €
280 000 €
1696 €/m²
შენობა 165 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39077
ფართი
165 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
480 000 €
1200 €/m²
შენობა 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34134
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
299 000 €
შენობა ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36656
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
360 000 €
2400 €/m²
შენობა 150 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33660
ფართი
150 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the