395 000 €
534 €/m²
Property 37481 photo 1
Property 37481 photo 2
Property 37481 photo 3
Property 37481 photo 4
Property 37481 photo 5
Property 37481 photo 6
Property 37481 photo 7
Property 37481 photo 8
Property 37481 photo 9
Property 37481 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

Offered for sale, a building  of 740 sq.m in a plot of 640 sq.m which consists of :

  •  The ground floor of 130 sq.m
  •  The first floor of 240 sq.m which can be divided in  2 apartments of 120 sq.m
  • The  second floor of 120 sq.m with a balcony of 120 sq.m
  •  The third floor of 120 sq.m

The building is under construction and will be sold in its current state . Its location is in the area of Metamorfosi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10789
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
550 000 € 1603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52819
  • ფართი 343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
325 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34874
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
395 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37481
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34134
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 1296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34119
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
480 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55876
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 7
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40297
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
580 000 € 2367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39603
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა