იყიდება - კომერციული ქონება 1250 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი ათენი - ცენტრი - ცენტრი
1 100 000 €
880 €/m²
Property 34787 photo 1
Property 34787 photo 2
Property 34787 photo 3
Property 34787 photo 4
Property 34787 photo 5
Property 34787 photo 6
Property 34787 photo 7
Property 34787 photo 8
Property 34787 photo 9
Property 34787 photo 10
Property 34787 photo 11
Property 34787 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • დაშორება ზღვიდან: 5200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1250 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a 3-storey building that is located in the central district of Athens Neos Kosmos.

This unit is for commercial use, it's used for parking and it also contein a car wash, it holds 27 parking places for cars and 21 parking places for motorbikes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 600 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63979
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m

სიახლეების დაგზავნა