იყიდება - კომერციული ქონება 400 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
880 000 €
2200 €/m²
Property 21014 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 400 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

In the area of ​​Voula, offered for sale investment properties.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
800 000 € 8421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60044
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
750 000 € 11904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47721
  • ფართი 63 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
820 000 € 5857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22941
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა