იყიდება - კომერციული ქონება 580 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი აგია პარასკევი
945 000 €
1629 €/m²
Property 5790 photo 1
Property 5790 photo 2
Property 5790 photo 3
Property 5790 photo 4
Property 5790 photo 5
Property 5790 photo 6
Property 5790 photo 7
Property 5790 photo 8
Property 5790 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 580 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a commercial piece of real estate that is located on the central road in the Municipality of Agia Paraskevi in Athens on the second floor with total floor area 580 sq.m.

Also it is for sale other unit on the third floor with the price 945.000 euro. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
760 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41839
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
820 000 € 5857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22941
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა